چرا سه بعدی در صنعت ساختمان ضروری است؟

امروزه مصرف گرایی ، ویژگی اصلی جامعه است. وقتی نوبت به مصرف روزانه می رسد ، مردم زیاد تردید نخواهند کرد. اما وقتی به خریدهای بزرگ می رسد، مردم بیشتر درباره تصمیمشان فکر و بررسی میکنند. این امر به ویژه در صنعت معماری که نیازمند سرمایه گذاری قابل توجهی از زمان و پول است،اتفاق می‌افتد. خریداران از ریزترین جزئیات پشیمان خواهند شد زیرا منجر به شکست می شود. با این حال ، با ظهور شبیه سازی سه بعدی معماری یا تری دی، که ساختمان آینده را در زمان واقعی نشان می دهد و رضایت مشتری را بهبود می بخشد ، وضعیت تغییر می کند. با این گفته ، اگر سرمایه گذاران بتوانند تصویر روشنی از ریسک و درآمد حاصل از این ساختمان ناتمام داشته باشند ، می توانند روند تصمیم گیری را تسریع کنند.

تری دی یا سه بعدی معماری نحوه کار و بازاریابی معماران، سازندگان و آژانس های املاک را بسیار تغییر می دهد. یک رندر زیبا داستان بهتری از هزاران کلمه را روایت می کند. اگر می خواهید مشتریان هدف خود را برای پروژه بعدی خود متقاعد کنید ، رندر سه بعدی بهترین ابزاری است که می توانید برای تحقق این همکاری ارائه دهید.

اگر می خواهید در انجام پروژه های سه بعدی و رندرینگ معماری به شما کمک کنیم، با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

رندر سه بعدی بهتر، تجربه بهتر

فناوری رایانه ای منجر به انقلابی در تمام صنایع جهانی شده است. بسیاری از فناوری های پیشرفته وجود دارد که برای سهولت زندگی ما ایجاد شده اند. انجام پروژه های سه بعدی معماری توسط رایانه یکی از آنهاست. رندرهای تولید شده توسط رایانه به شناسایی نقایص طراحی ،کسب تجربه در زمان واقعی و ارائه تصویری قانع کننده از ساختمان آینده جهت بازاریابی کمک می کند.

اول از همه ، سه بعدی معماری امکانات زیادی را برای طراحی ایجاد می کند. تری دی معماری یک تصویر واضح و دقیق را ترسیم می کند تا نشان دهد که ساختمان پس از اتمام چگونه است. فناوری شبیه سازی سه بعدی معماری روش جدیدی را فراهم می کند تا با توجه به علایق مشتریان طرح ها ارائه شوند. به عنوان مثال ، اگر مشتری به سبک داخلی مدرن علاقه دارد ، پس می توانیم مبلمان مدرن و نور سرد و رنگ را در رندر ارائه دهیم. اگر مشتری به یک خانه خانوادگی گرم و دنج علاقه مند است، نور تصویر می بایست گرمتر شود. نشان دادن آب و هوای آفتابی و گل های شکوفا در رندرها و تصاویر سه بعدی ، شور و جو عاشقانه ساختمان را نشان میدهد. طراحی را می توان به راحتی از طریق کامپیوتر تنظیم کرد تا نیازهای مختلف را برآورده کند.

رندر سه بعدی خارجی

علاوه بر این ، تعامل حاصل از دیدن رندر سه بعدی می تواند فاصله بین ساختمان هنوز تمام نشده و مشتری را نزدیک کند. اگر مشتری ببیند در ازای مبلغ پرداختی چه چیزی را دریافت خواهد کرد، به احتمال زیاد تصمیم سریع می گیرد. مشارکت مشتریان در روند طراحی و اجازه دادن به آنها برای اظهار نظر در مورد طرحها ، باعث می شود که به طرح شما اعتماد کنند و برای اجرای کار سرمایه گذاری کنند. این امر به آنها اطمینان خاطر از کیفیت خریدشان را می دهد.

بیشتر بخوانید:

5 مشکل رایج در رندر که باید بدانید

هرچه رندر سه بعدی بهتر ، نگرانی کارفرما و سرمایه گذار کمتر

هنگام تصمیم گیری در مورد خرید ، بسیاری از عوامل مورد توجه مشتریان قرار می گیرند ، به ویژه در مورد تفاوت بین انتظار کارفرما و واقعیت پس از اجرا. فناوری شبیه سازی سه بعدی معماری ممکن است بهترین نسخه برای این نگرانی باشد.

با نورپردازی ، رنگ و سایر مواد به کار رفته در رندر و همه جنبه های ساختمان به نمایش گذاشته می‌شود. از طریق رندر سه بعدی می توان ساختمان را از داخل مشاهده کرد. مشتریان می توانند قبل از سرمایه گذاری در پروژه ، پروژه را کاوش کنند. نه تنها رندر، ساختمان را در زمان واقعی نشان می دهد بلکه به طراحان و مشتریان این امکان را می دهد تا اشتباهات احتمالی را به موقع تشخیص دهند و به درستی اصلاح کنند تا از مشکلات عظیم احتمالی در ساخت و ساز جلوگیری شود. با دیدن رندرهای تری دی ،سرمایه گذاران تجربه ای واقع گرایانه و همه جانبه از ساختمان به دست می‌آورند و انجام یک پروزه سه بعدی رئال باعث اعتماد بیشتر و رضایت کامل آنها خواهد شد.

با این حال ، در زمینه معماری ،کارفرمایان و سرمایه گذاران نگرانی دیگری نیز دارند. ممکن است مشتریان بخواهند در جریان هر مرحله از پروژه باشند. این مسئله نیز با استفاده از ساخت انیمیشن معماری در نرم افزارهای سه بعدی قابل حل است. تمام اطلاعات را می توان درنرم افزار شبیه سازی کرد. با ارائه یک انیمیشن از روند ساخت پروژه سرمایه گذار در روند کار اجرا و مراحل تکمیل پروژه قرار خواهد گرفت.

دستیابی به رضایت مشتری هدف نهایی برای ایجاد یک تجارت طولانی مدت است. اولویت اصلی فروشندگان تأمین نیاز مشتریان است.ارائه سه بعدی معماری رضایت مشتری را به ارمغان می‌آورد.

منبع : aimircg.com