امروزه در عصر دیجیتال ، استفاده از رندرهای سه بعدی به امری عادی تبدیل شده و به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از معماری شناخته می شود. به طور خلاصه ، اینکار فرآیند تری دی ساختمان قبل از تبدیل شدن به واقعیت است. سه بعدی پروژه های معماری یک ابزار بازاریابی عالی است که به برقراری ارتباط مفاهیم و ایجاد نمونه کارهای خیره کننده کمک می کند. از آنجا که شبیه سازی سه بعدی یک سرویس پیشرفته و محبوب است ، بسیاری از معماران و طراحان روش های مختلفی برای انجام این خدمات برای پروژه های سه بعدی خود انتخاب می کنند. برخی از شرکت ها خدمات انجام پروژه های سه بعدی معماری را به دیگران واگذار می کنند ، برخی دیگر متخصص سه بعدی استخدام می‌کنند یا حتی خودشان این کار را انجام می دهند. اما کدام یک بهتر است؟ پاسخ به این سوال بسته به شرایط متفاوت است و به نیازهای شرکت بستگی دارد.این مقاله می تواند مزایای انجام پروژه های سه بعدی معماری توسط شرکتهای دیگر را تجزیه و تحلیل کند. امیدوارم بتوانید با بهترین انتخاب برای شرکت خود بهترین نتیجه را کسب کنید.

اگر می خواهید در انجام پروژه های سه بعدی و رندرینگ معماری به شما کمک کنیم، با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

مخارج را کاهش دهید

هزینه همیشه اولین اولویتی است که باید در نظر گرفته شود. یک تیم درجه یک از متخصصان معماری سه بعدی باید شامل مدلسازان سه بعدی و کارشناسان انیمیشن و پست پروداکشن باشند. اگرچه نگه داشتن تیم انجام خدمات سه بعدی معماری در داخل شرکت امری فوق العاده به نظر می‌رسد، استخدام این تیم به معنای پرداخت دستمزد و بیمه بیشتری است.ایم موضوع سازماندهی یک تیم سه بعدی را به مساله ای پر هزینه تبدیل می‌کند. با این حال ، برون سپاری پروژه های سه بعدی معماری با تعهدات کمتر گزینه ارزان تری است. کار با یک پیمانکار حرفه ای می تواند هزینه شرکت های معماری را کاهش دهد زیرا شما به جای پرداخت حقوق و بیمه ماهیانه در صورت نیاز به انجام پروژه های سه بعدی ، فقط هزینه آن پروژه را پرداخت می‌کنید

پیشرفت کار را تسریع کنید

، برون سپاری خدمات سه بعدی معماری به کاهش دوره پروژه تا حدی کمک می کند. بسیاری از استودیوهای انجام خدمات سه بعدی معماری هنرمندان توانمندی را استخدام می کنند که تجربیات غنی در سه بعدی پروژه های دارند. این شرکتها معمولا کارمندان زیادی دارند که توانایی یکدیگر را می دانند و طی سالها همکاری به درک ضمنی رسیده اند. هنگام برخورد با یک پروژه در مقیاس بزرگ یا کارهای ضروری،آنها می توانند حجم کار را تقسیم کرده و تولید را ساده کنند

همچنین بخوانید:

تاثیر سه بعدی کردن پروژه های معماری بر کارفرما و سرمایه گذاران ساختمانی

علاوه بر این ، مدیریت حرفه ای پروژه از دیگر مزایای شرکت CG است. آنها مدیران پروژه بسیار آموزش دیده ای را استخدام می كنند كه گردش كار را سازماندهی می كنند و اطمینان حاصل می كنند كه کارها در زمان مقرر آماده می‌شوند. آنها مدیریت کنترل کیفیت نهایی رندرهای سه بعدی ، بررسی جزئیات و …. را بر عهده دارند. به این ترتیب ، آنها کیفیت و تحویل به موقع را تضمین می کنند. در مورد شرکت معماری ، این کار از صرف انرژی زیاد برای مدیریت پروژه جلوگیری کرده و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود.

انواع گسترده ای از خدمات

شرکتهای انجام دهنده خدمات سه بعدی، دارای تعداد زیادی متخصص برجسته هستند که نه تنها می توانند روند کار شبیه سازی معماری را کامل کنند ، بلکه طیف گسترده تری از خدمات سه بعدی مانند انیمیشن سه بعدی ، پانورامای سه بعدی ، AR و VR و ماکت مجازی را نیز ارائه می دهد.

علاوه بر این ، یک استودیوی متخصص در ارائه خدمات سه بعدی معماری ، گروهی از متخصصان 3D را استخدام کرده است که در سه بعدی سازی فضای داخلی و خارجی سرآمد هستند. برخی از آنها درانجام پروژه های شبیه سازی ساختمانهای مسکونی تبحر دارندو برخی در طراحی های تجاری و صنعتی مهارت دارند. هرکدام عملکردهای خاص خود را انجام می دهد که در مقایسه با تیم داخلی تأثیر بهتری می یابد. بنابراین ، اگر به دنبال قالب های مختلف و با کیفیت بالا از خدمات رندر سه بعدی هستید ، انتخاب عاقلانه برون سپاری پروژه است.

پشتیبانی از نرم افزار و سخت افزار برتر

تولید رندرهای سه بعدی با کیفیت خوب به زمان و به منابع محاسباتی قدرتمندی نیاز دارد. اگرچه از نظر فنی ، می توان از هر رایانه ای برای ارائه تصاویر با نرم افزار مناسب استفاده کرد ، اما بدون نرم افزار و سخت افزار قدرتمند ، روند ایجاد تصویر منجر به اتلاف وقت غیرضروری می شود. برای شرکت های معماری که سه بعدی یک کار اصلی نیست ، نیازی به سرمایه گذاری در تجهیزات محاسباتی و سخت افزارهای حرفه ای نیست. اگر آنها با یک شرکت CG همکاری کنند ، تمام مشکلات تجهیزات به راحتی حل می شود. یک استودیوی سه بعدی حرفه ای با نرم افزاری موثر برای مدل سازی و رندر سه بعدی، با استفاده از دستگاههای کامپیوتر مناسب می‌تواند کیفیت کمتری را در مدت زمان کمتری تولید کنند که به نفع معماران است ، به ویژه هنگام مواجهه با برخی از پروژه های فوری.

تاثیر آرشیو مدلها و متریال ها در سرعت کار

در مقایسه با یک شرکت مهندسین مشاور ، شرکت حرفه ای CG کتابخانه ای مجهز ، شامل مدل های سه بعدی ، تکسچرها و صحنه ها را دارد. این آرشیوها برای سرعت بخشیدن به کار و کاهش هزینه ها بسیار مفید خواهد بود در عین حال معماران می توانند سبک طراحی خود را به راحتی پیش نمایش و تنظیم کنند تا اینکه مدت زمان زیادی را صرف پیدا کردن این آرشیوها از منابع مختلف کنند.

5 دلیل مهم فوق، دلایلی برای برون سپاری خدمات سه بعدی معماری است . در نتیجه ، هزینه های کمتر ، مدت زمان کمتر ، کیفیت بالا ی خدمات سه بعدی را برای شرکت شما به ارمغان می‌آورد. انجام خدمات سه بعدی در داخل شرکت یا برون سپاری بستگی به نیازهای فعلی و توسعه بلند مدت شرکت معماری دارد. کار با یک استودیوی سه بعدی معماری بهترین انتخاب هنگام نیاز به خدمات سه بعدی معماری با کیفیت بالاست. شما می توانید کاملاً بر کیفیت تصاویر تمرکز کنید و انجام خدمات سه بعدی را به متخصصان باتجربه بسپارید.